جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 185157
  تاریخ انتشار : 3 تیر 1395 11:36
  تعداد بازدید : 503

  به مناسبت هفته قوه قضائیه انجام شد

  نمایشگاه عملکرد شورای پیشگیری از جرم هرمزگان

  نمایشگاه معرفی عملکرد و دستاوردهای شورای پیشگیری از جرایم و آسیب های اجتماعی استان هرمزگان به مناسبت هفته قوه قضائیه افتتاح شد.

  به گزارش خبرنگار خبرگزاری میزان همزمان با آغاز هفته قوه قضائیه نمایشگاه معرفی عملکرد و دستاوردهای شورای پیشگیری از جرایم و آسیب های اجتماعی استان هرمزگان به دست حجت الاسلام والمسلمین اکبری رئیس کل دادگستری استان هرمزگان افتتاح گردید.

  در مراسم افتتاح این نمایشگاه که اکرمی معاون سیاسی و امنیتی استاندار هرمزگان به همراه مدیران کل ادارات و سازمان های عضو شورای پیشگیری از جرایم و آسیب های اجتماعی استان هرمزگان، رئیس کل دادگستری استان هرمزگان را همراهی می کردند، حجت الاسلام والمسلمین اکبری ضمن بازدید از غرفه های این نمایشگاه در جریان بخش هایی از فعالیت های معاونت اجتماعی و پیشگیری از جرم دادگستری استان هرمزگان قرار گرفت.

  در هریک از غرفه های این نمایشگاه کتب و مقالات منشر شده با موضوع پیشگیری از جرایم و آسیب های اجتماعی، مجموعه کلیپ های صوتی و تصویری تولید شده به وسیله معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان هرمزگان، گزارش طرح های اجرا شده، نمایشگاه عکس و گوشه هایی از عملکرد، دستاوردها و توانمندی های شورای پیشگیری از جرم و آسیب های اجتماعی استان هرمزگان در معرض دید بازدیدکنندگان قرار گرفته است. 

  در حاشیه افتتاح این نمایشگاه حجت الاسلام والمسلمین اکبری رئیس کل دادگستری استان هرمزگان با بیان این مطلب که این نمایشگاه به منظور معرفی عملکرد و دستاوردهای شورای پیشگیری از جرایم و آسیب های اجتماعی استان هرمزگان و به همت معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان هرمزگان برگزار گردیده است ابراز امیدواری کرد: در سال های آینده با مشارکت بیش از پیش سایر سازمان ها و دستگاه های اجرایی، نظامی، امنیتی و انتظامی استان، این نمایشگاه در سطح گسترده تری برگزار گردد و رهاورد برگزاری نمایشگاه هایی از این دست کاهش جرایم و آسیب های اجتماعی در سطح استان هرمزگان باشد.

  گفتنی است نمایشگاه مذکور در محل ساختمان دادگستری کل استان هرمزگان و تا پایان هفته قوه قضائیه جمهوری اسلامی ایران، دائر می باشد.
  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28101537
اکنون :
18